Boyun Düzleşmesi
Ofis Çalışanlarına Ofiste Fizik Tedavi

Ofis Çalışanlarına Ofiste Fizik Tedavi

Masa başında uzun süre boyunca çalışmaktan dolayı fiziksel sorunlar yaşamaya başladıysanız bu haberimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.
0.0 (0 oy)

Büyük şehirlerde yaşayan ve masa başı işlerde uzun süre boyunca mesai harcayan kişilerde boyun düzleşmesi ve bel fıtığı gibi rahatsızlıklar sık sık ortaya çıkabiliyor. Peki çalışmak zorunda olan insanlar bu hastalıklara yakalanmamak için neler yapmalı?

Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından hayata geçirilen yeni bir uygulama bu tür sorunlara pratik bir çözüm sunuyor. Ofiste fizik tedavi hizmeti veren Romatem uzmanları ortalama bir saatlik bir süre içerisinde siz ofisinizdeyken sizi tedavi ediyor.

Taşınabilir cihazlarını yanlarında getiren uzmanlar, genel bir muayene yaptıktan sonra ön tespitleri belirledikten sonra tedavi sürecinizde gerekli olan uygulamaları ortaya çıkartıyor. Röntgenleriniz çekildikten sonra tanınız size gösterildikten sonra ortadaki sorunlar çözülmeye başlanıyor.

Ekstra Ücret Talep Edilmiyor

Siz ofisinizde çalışmaya devam ederken uzman size fizik tedavi yöntemlerini uygulamaya devam ediyorlar. Cihazların kurulumu ve ofiste size fizik tedavi uygulanması yaklaşık olarak 1 saat gibi kısa bir süre alıyor. Ayrıca ofislerde oturduğunuz masanın düzeni, bilgisayara bakış seviyeniz ve dışarıdan gelen ışıktan yararlanabilmek gibi konularda da size destek veriliyor.

Ülkemizde fizik tedavi alanında yaşanan sıkıntıları rahatlatabilmek amacı ile hayata geçirilen bu hizmet sayesinde hastanelere gitmeden ofisinizde gerekli olan tedavinizi olabiliyorsunuz. Ayrıca bu hizmetten yararlanmak için ekstra bir ücret farkı da ödemiyorsunuz.