Boyun Düzleşmesi
15 Senelik Boyun Fıtığı Hastalığını Yenmeyi Başardı

15 Senelik Boyun Fıtığı Hastalığını Yenmeyi Başardı

Ankara’dan Bursa’ya tedavi amaçlı olarak gelen Ela Can Ezgü, 15 yıldır yaşadığı hastalığını sonunda yenmeyi başardı.
0.0 (0 oy)

Uzun süredir kendisini uyutmayacak kadar şiddetli olan ağrılar yaşadığını söyleyen Ela Can Ezgü, Ankara’dan Bursa’ya tedavi amaçlı olarak geldiğini söylüyor. Kendilerine ait bir temizlik firmasında muhasebeci olan 38 yaşında Ela Can Ezgü, 15 yıldır yaşadığı boyun ağrılarından Bursa’daki Fizik Tedavi ve Manipülasyon Uzmanı Dr. Ali Şahabettinoğlu sayesinde nihayet kurtulmayı başardı.

8 Seanslık Bir Süreç Sonrasında Hastalık Tamamen Giderildi

1 aylık bir süreç içerisinde ağrılarından kurtulmayı başaran Ezgü, “Şirketimiz bize ait bir şirket. Ben de bu şirkette muhasebeci olarak çalışmaktayım ve işim genellikle masa başında ve bilgisayar ile oluyor. Ağrılarım son dönemlerde artık beni uykularımdan uyandırabilecek kadar şiddetliydi. Çeşitli hastaneler ve doktorlardan etkili sonuç alamadım. Buraya geldiğim ilk gün ise ağrılarımın hafiflemeye başladığını hissetmeye başladım. Toplam 8 seanslık bir süreç sonucunda bütün ağrılarımdan kurtuldum.” şeklinde duygularını dile getirdi.

Tedaviyi başarılı bir şekilde sonlandıran Dr. Ali Şahabettinoğlu, “Ense, kol ağrıları ve kol kısmındaki uyuşukluklar hastamızın şikayetleri arasında yer alıyordu. Boyun fıtığı teşhisi daha önce koyulmuş olan hastamızın ameliyata ihtiyacının olmadığını tespit ettik ve gerekli olan diğer tedavilere başladık. 8 seans içerisinde ise hastamız artık eski sağlığına kavuşmuş durumda.” dedi.